Mycie okien Poznań – Zleć to profesjonalistom

Mycie okien zarówno w domu, jak i firmie, wielu osobom sprawia kłopot, a przecież okna są ważnym elementem budynku. Widoczne są nie tylko od środka, ale również z zewnątrz. Stanowią wizytówkę nieruchomości, szczególnie biur, co może przekładać się na odbiór przedsiębiorstwa w oczach klientów. To tylko niewielka część powodów, dla których firma myjąca okna będzie doskonałym rozwiązaniem. Dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Jak dobrze umyć okna?

Mycie okien powierzone firmie sprzątającej to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu. Jako właściciel budynku nie musisz martwić się organizacją całego przedsięwzięcia. Specjaliści dysponują też własnym sprzętem i środkami, co dodatkowo zwolni Cię z obowiązku zakupu odpowiedniej chemii. Profesjonalne mycie okien jest także gwarancją wysokiej jakości usługi i dokładnego wyczyszczenia przeszkleń, bez żadnych smug. 

Profesjonalny sprzęt do mycia okien stosowany przez tego typu firmy, pozwala osiągnąć znacznie lepsze efekty oraz dodatkowo zabezpieczyć szyby przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych, dzięki czemu pozostają czyste na dłużej. Doświadczenie fachowców sprawia także, że nawet w przypadku dużych obiektów, usługa wykonana jest szybko i bez zbędnych komplikacji.

Zobacz jak to robią profesjonaliści

Mycie okien w wieżowcach

Architekci coraz częściej sięgają po nowoczesne rozwiązania, projektując przeszklone budynki. W ten sposób nadają im lekkości, doświetlają wnętrza i pozwalają podziwiać piękne widoki. Regularne czyszczenie okien jest więc koniecznością. Jasne pokoje poprawiają samopoczucie, a czyste szyby prezentują się znacznie lepiej. Mycie okien na wysokości jest jednak dużym wyzwaniem, którego mogą podjąć się jedynie odpowiednio przeszkolone osoby z uprawnieniami, które posiadają specjalistyczny sprzęt. 

Profesjonalna firma sprzątająca, taka jak Rygo posiada doświadczenie w sprzątaniu specjalistycznym. W zależności od wysokości budynku i jego otoczenia dobiera odpowiednie podnośniki koszowe lub zabezpieczenia linowe wpływające na efektywność i komfort pracy. Nie bez znaczenia jest również jakość stosowanych szczotek i myjek, które muszą być odpowiednio miękkie, aby pozbyć się zabrudzeń, a jednocześnie nie uszkodzić czyszczonej powierzchni. 

Mycie okien RYGO Poznań - Myjemy okna nawet zimą

Ile kosztuje mycie okien?

Profesjonalne mycie okien to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych (szczególnie wskazane okaże się po remontach, po wynajmie, po budowie lub w zimie), ale także dla firm – mycie okien w wieżowcach czy mycie witryn sklepowych zlecone firmie sprzątającej to gwarancja niezawodności i szybkości. Co więcej, zadbany budynek stanie się Twoją najlepszą wizytówką w oczach klientów i kontrahentów.

Zastanawiasz się, jaki jest koszt mycia okien? Cennik mycia okien najczęściej uzależniony jest od metrażu, liczby przeszkleń, wysokości budynku oraz stosowanej metody. Ceny zaczynają się już od 3zł netto/m2.. Warto zadbać o wygląd swojego budynku, a pomoże Ci w tym regularne mycie okien powierzone specjalistom. 

Redakcja czysto-w-domu.pl