Chemia gospodarcza przydatna w każdej kuchni

Fairy

Nowa, ulepszona wersja jednego z najlepszych płynów do naczyń. Dzięki aktywnej pianie bez problemu radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a cytrynowy zapach sprawia, że mycie staje się przyjemnością. Butelka o pojemności 900 ml starcza na bardzo długo.

Fairy Professional

Nowe, ulepszone trójkomorowe tabletki skutecznie czyszczą najtrudniejsze zabrudzenia, szybko rozpuszczają tłuszcz, zapobiegają powstawaniu kamienia i zacieków oraz mają działanie nabłyszczające. Doskonale radzą sobie w wodzie o każdym stopniu twardości. Duże opakowanie zawiera 115 kapsułek (1 kapsułka = 1 mycie).

Meglio

Odtłuszczacz uniwersalny nadający się do czyszczenia mebli kuchennych, piekarników, okapów, mikrofalówek. Bez problemu usuwa najtrudniejsze zabrudzenia. Jest bezpieczny dla środowiska.

Profimax SP 150

Odkamieniacz urządzeń kuchennych na bazie kwasu fosforowego doskonale radzi sobie z usuwaniem osadów mineralnych ze zmywarek, zlewów, kranów, ekspresów do kawy.

Tenzi INW-10

Środek do pielęgnacji stali nierdzewnej na bazie alkoholu do powierzchni błyszczących oraz matowych. Usuwa tłuste zabrudzenia i ślady palców. Ne wymaga polerowania.

Voigt Horecaline H644

Preparat szybko i skutecznie usuwający spieczone zabrudzenia, przypalenia oraz powierzchnie odporne na działania alkaliów. Można stosować w niskich temperaturach. Nie niszczy powierzchni emaliowanych.

Astonish Oven and Cookware Cleaner

Pasta do czyszczenia mocno zabrudzonych garnków i piekarników. Nie pozostawia zacieków i zarysowań nawet na delikatnych, chromowanych powierzchniach. Nie zawiera kwasów.

Cif Professional 2w1

Cif Professional 2w1 czyści i dezynfekuje. Dzięki składnikom bakteriobójczym i grzybobójczym zapewni blatom i urządzeniom kuchennym higieniczną czystość i bezpieczeństwo. Aby skutecznie pozbyć się zabrudzenia, wystarczy za pomocą wygodnego atomizera nanieść niewielką ilość płyny i pozostawić na 5 minut. Następnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. 750 ml butelka wystarczy na wiele sprzątań.

Carex Kitchen

Antybakteryjne mydło w płynie do mycia rąk. Doskonale czyści usuwając nieprzyjemne zapachy np. ryby, cebuli lub czosnku. Jest przyjazne dla skóry, nie powoduje alergii i podrażnień.

Cluo

Wysokiej jakości płyn do naczyń o przyjemnym zapachu aloesu z łatwością usuwający zabrudzenia, zaschnięcia i zacieki z każdego rodzaju naczyń.