Telewizja internetowa – witryny godne polecenia

Skończyły się czasy, w których oglądanie telewizji online było możliwe
tylko dzięki nie w pełni legalnym stronom internetowym. Dziś wcale nie musisz mieć w domu telewizora. Wystarczy, że zalogujesz się do sieci. Telewizja internetowa cały czas się rozwija, wielu ludzi dostrzega w niej sporo zalet. Które witryny oferujące dostęp do kanałów TV są szczególnie godne polecenia?

Znana chyba wszystkim WP Pilot

Jedną z najbardziej popularnych platform streamingowych jest WP Pilot. Za jej pośrednictwem możesz mieć darmowy dostęp do kanałów telewizyjnych. Minusem jest to, że po przejściu przez etap rejestracji, aktywacji konta i zalogowaniu się, na liście ogólnodostępnych stacji są tylko te podstawowe. Jeśli to Ci nie wystarczy, w każdym momencie możesz skorzystać z poszerzonej oferty i wykupić pakiet telewizyjny obejmujący już takie kanały jak: Canal +, HBO, czy Disney Channel. Ile wynosi opłata? Obecnie ceny starterów zaczynają się już od 9,99 PLN. Jest to więc całkiem korzystna opcja.

Ipla tv – fani HBO nie będą zawiedzeni

Konkurencją dla telewizji kablowej jest telewizja internetowa Ipla tv, której właścicielem jest Cyfrowy Polsat. W zawrotnym tempie zyskała popularność wśród polskich widzów. W 13 lat po powstaniu zachwyca bogactwem swojej oferty, udostępniając publiczności nie tylko kanały tv, ale również propozycje fabularne. Liczba dostępnych stacji sięgnęła już setki. Jest zatem w czym przebierać. Fani HBO mają z czego się cieszyć. Filmy i seriale pokazywane przez stację można obejrzeć także na portalu Ipla. Co więcej, inwestując w pakiet Ipla Premium, który nie jest drogi (kosztuje raptem 20 zł miesięcznie), widzowi nie wyświetlają się żadne uporczywe reklamy, a sam portal umożliwia oglądanie treści bez konieczności uprzedniego połączenia z internetem (wcześniej należy je tylko pobrać do pamięci telefonu).

Dlaczego warto korzystać z telewizji internetowej?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Ponieważ mając stały dostęp do internetu (większość ludzi surfuje po internecie za pośrednictwem telefonu), możesz oglądać telewizję w każdym momencie – w pociągu, w parku na ławce, czy w drodze do pracy, gdy poruszasz się transportem publicznym. Wcale nie musisz mieć w domu telewizora, aby oglądać ulubione filmy i seriale. W dzisiejszych czasach ilość urządzeń elektronicznych w polskich domach jest mocno ograniczona. Niektórzy mają w posiadaniu tylko komputer, laptop lub telefon. W comiesięcznych rachunkach za internet możesz więc uwzględniać opłaty za telewizję internetową. To bardzo wygodne.

Redakcja czysto-w-domu.pl