Skuteczne środki czystości na różne zabrudzenia

Czysty dom to podstawa do zapewnienia dobrego samopoczucia. Posprzątane wnętrza zapraszają do odpoczynku, relaksu, ale również aktywności – w końcu nauka i praca najlepiej wychodzi, kiedy dookoła panuje porządek. Czasem samo poodkładanie rzeczy na swoje miejsce pomaga, ale czasem potrzebne są gruntowniejsze porządki. W tym pomogą skuteczne środki czystości z serii CillitBang, które rozprawiają się z brudem w mgnieniu oka i zapewniają długotrwały efekt.

Sposób na tłuste plamy w kuchni

Każdego dnia korzysta się z kuchni, aby przygotować pyszne i sycące dania. Niektóre z nich nie są skomplikowane, ale niektóre powodują niemały armagedon w kuchni. Smażenie na głębokim tłuszczu z pewnością generuje tłuste plamy na powierzchni całej kuchenki lub płyty, a także w najbliższej przestrzeni. Wytarcie ich zwykłą wilgotną szmatką z pewnością spowoduje rozmazane smugi, które niewytarte – mogą ulec dalszemu spalaniu podczas korzystania z kuchni i są w stanie trwale zabrudzić i zniszczyć palniki. Aby tego uniknąć Cillit Bang stworzyło spray „Tłuszcz i smugi”, który skutecznie rozprawia się z plamami z tłuszczu. Wystarczy spryskać, a aktywne substancje natychmiast wnikają w głąb brudu, rozpuszczając tłuszcz i nabłyszczając powierzchnie. Środek ten z łatwością radzi sobie również z zaschniętym tłuszczem na okapie, w piekarniku czy na kafelkach – działa wszędzie, gdzie pojawiają się tłuste plamy.

Czysta i bezpieczna łazienka

W łazience najczęstszym rodzajem brudu jest kamień i osad z mydła. Po kilku dniach zabrudzenia te potrafią zmienić łazienkę nie do poznania. Aby pozbyć się grubej warstwy kamienia z prysznica, wanny czy umywalki, warto użyć Cillit Bang „Zero kamienia”. Jego nowoczesna formuła sprawia, że rozpuszcza osadzony kamień bez konieczności szorowania. Dzięki temu nie trzeba bać się o uszkodzenie mytych powierzchni. Doskonale sprawdzi się również do mycia kranów i baterii łazienkowych. Nie rysuje i nie pozostawia smug.

Jeśli w łazience pojawiają się trudne w czyszczeniu osady lub wciąż powracająca pleśń – czas użyć Cillit Bang z serii „Pleśń i czarne osady” dostępne na stronie https://www.clineo.pl/cillit-bang-plesn-i-czarne-osady-plyn-czyszczacy-rozpylacz-750ml.html. Jego wygodna forma spryskiwacza ułatwia aplikację. Radzi sobie z czarnymi plamami z pleśni natychmiastowo niezależnie od powierzchni. Posiada niedrażniący zapach i może być wykorzystywany nawet w kuchni. Ten środek chemiczny zapewni bezpieczeństwo i higienę w każdej łazience.

Redakcja czysto-w-domu.pl